Bądź własną manikiurzystką

Posted on 28/09/2018 7:21am

Każda kobieta chce pięknie się prezentować. Nie chodzi tylko o fryzurę, ubiór czy piękny makijaż, ale również o zadbane dłonie z pięknie pomalowanymi paznokciami. Problem z paznokciami jest jednak tego typui, że jeżeli wykonujemy normalne obowiązki domowe, to nawet najlepszy lakier nie zostanie na paznokciach dłużej niż kilka dni. A nie ma nic bardziej szpecącego dla dłoni niż odpryśnięty lakier na paznokciach. Chyba żadna pani, która ma pracę i przy tym dba o dom nie ma czasu na to, by co trzy dni biegać na manicure. Problem ten rozwiązuje całkowicie manicure hybrydowy.
Author: Riffat
Jak to działa?

Od pewnego czasu niezwykle popularne stały się kursy stylizacji paznokci dostępne dla każdego. W zasadzie każdy może nauczyć się to robić. A to bardzo ciekawe i przydatne, zwłaszcza odkąd popularność zdobywa manicure hybrydowy. Możemy kupić domowy zestaw do tego typu zabiegu. Lakiery wykorzystywane w tego rodzaju manicure nie wywołują uczulenia i nie wpływają źle na płytkę paznokcia w przeciwieństwie do tipsów. Tego rodzaju lakier hybrydowy (https://bonjournails.pl/lakiery-hybrydowe-indigo) nanosi się cienką warstwą, a następnie utwardza odpowiednią lampą. Paznokcie pomalowane w ten sposób wyglądają idealnie nawet przez parę tygodni. I wcale nie musimy zaprzestać wszystkich domowych prac.

Jak wybrać lakiery i lampę?

portal www
Author: pinkiwinkitinki
Bardzo ważny jest oczywiście wybór lakierów i lampy. Jeżeli chcemy kupić sobie tego typu niewielki zestaw, niezwykle dokładnie sprawdźmy, czy czy na pewno nie jest podróbką. Dokonujmy zakupów wyłącznie u sprawdzonego dystrybutora, aby po prostu nie zrobić sobie krzywdy. Pamiętajmy również, że takiego typu lakieru nie zmyjemy normalnym zmywaczem, więc musimy kupić również właściwy płyn. Coś dla zainteresowanych tego typu preparatami: modna alterna.

Stylizacja paznokci może stać się także świetną rozrywką i metodą na odpoczynek. Może to być także doskonały pomysł na spędzenie spokojnego popołudnia z przyjaciółkami. Manicure tego rodzaju to także rozwiązanie dla pań, które mają delikatne paznokcie, które pękają przy każdej czynności. Lakiery hybrydowe powodują, że płytka paznokcia jest mocniejsza i mniej wrażliwa na uszkodzenia. Jeżeli więc chcemy mieć idealne paznokcie przez cały czas, to rozwiązanie doskonałe. Opłaca się także odwiedzić gabinet kosmetyczny i skorzystać z usług kwalifikowanych kosmetyczek!
Tags: Lakiery, manicure, dłonie, lampa, tipsy