Dzięki kamerze sportowej ma się możliwość skutecznie uwieczniać swoje osiągnięcia ekstremalne

Posted on 14/12/2018 12:19pm

Sport jest hobby obfitującym we wrażenia i ciekawym, gwarantuje mnóstwo interesujących przeżyć. Niektórym ludziom zależy na tym, aby swoje dokonania sportowe uwieczniać i móc następnie oceniać na spokojnie, wymieniać się przeżyciami z innymi ludźmi lub po prostu zachować na pamiątkę. W takiej sytuacji idealnie sprawdzają się kamery sportowe. Bywają one dobrym wyborem w wypadku sportów wyczynowych, jak wspinaczka skałkowa, spływy pontonowe czy skoki na spadochronie.

Taka kamera powoduje, że robienie filmów na wszelkiej maści wyjazdach jest sporo fajniejsze. Dobrze, to jakie z kamerek są według mnie godne zainteresowania? Tzn. nie mówię, iż jestem bardzo dużym znawcą, jednakowoż uważam, że jestem w stanie polecić coś porządnego.

GoPro Hero 4
Author: Dave Jones
Source: http://www.flickr.com
Na samym początku pragnę polecić zwłaszcza kamerę sportową marki Sony, lub GoPro HERO4 Silver. Moim skromnym zdaniem sony action cam jest chyba pod każdym względem fantastyczną kamerką sportową. Zabrałem ją na wyjazd w Tatry - łażenie po pięknych górach z tą kamerką sprawiło, że mam w tym momencie bardzo ładne filmy. Jakość nagrania jest bez cienia wątpliwości fenomenalna, no coś niesamowitego! Na sam dźwięk również nie mam prawa się uskarżać. Niby zbytnio tanio to nie jest, lecz trudno uważać, że natrafimy na lepszą opcję. Tzn. kolejny produkt, który chcę nieco opisać także jest dobry...

Profesjonaliści są jednak jednomyślni, że wybitne kamery gatunku Point-of-View, tworzy firma GoPro, twórca kamer sportowych z serii Hero. Debiutujący w roku 2014 aparat GoPro Hero 4 black może pochwalić się doskonałymi walorami, które umieszczają go w ścisłej czołówce.

Pragniemy zaprezentować Ci następny nasz tekst - sądzimy, że Ci się spodoba. By go przejrzeć, najedź na łącze tu… i gotowe.

Kamera ta jest dosyć droga, ale może poszczycić się naprawdę dobrymi parametrami użytkowymi, na przykład wysoką prędkością nagrywania filmów w dobrej jakości, elektroniczną stabilizacją obrazu, Wi-Fi, Bluetooth czy ekranem dotykowym.

Tags: Sony, kamera, nagrania, GoPro