Gucci Guilty – luksusowa linia perfum dla zmysłowych kobiet

Posted on 12/04/2019 8:14pm

Gucci to firma kojarząca się z luksusem. Obecnie to już nie tylko doskonałe, oryginalne części garderoby oraz akcesoria, lecz także szlachetne perfumy, które powinna mieć każda kobieta, pełna erotyzmu, pewna siebie i żywiołowa. Gucci – firma kojarząca się z luksusem i elegancją.

Perfumy dla kobiet
Author: Florian Lehmuth
Source: http://www.flickr.com
Synonim dobrego gustu wśród największych światowych celebrytów. W 1974 roku marka zaczęła wytwarzać swoje perfumy, które okazały się zdecydowanym hitem we wszystkich zakątkach świata. Najbardziej znana linia perfum tej firmy to Gucci Guilty. Znajdziemy tutaj zarówno zapachy żeńskie, jak i dla panów. Wersja podstawowa to perfumy trwałe i dobrze wyczuwalne, ale dla wyjątkowo wymagających osób stworzona została linia Intense o jeszcze bardziej wyrazistym aromacie. Chociaż ceny perfum nie są najniższe, warto pozwolić sobie na odrobinę luksusu i nabyć flakonik. Dzięki wyrazistym zapachom i długotrwałości, opakowanie wystarczy na długi czas.

Gucci Guilty to zapachy, skomponowane z charakterystycznego zestawienia egzotycznych kompozycji kwiatowych i energetycznych nut zapachowych, pochodzących z przypraw lub owoców. W wersji klasycznej tych perfum odnajdziemy aromaty bzu, fiołka, mandarynki oraz różowego pieprzu. () Damskie perfumy Gucci przeznaczone są dla pań znających swoją wartość, lubiących się wyróżniać z tłumu, przebojowych oraz odważnych. To niezwykle zmysłowe połączenie zapachów nadaje się zarówno na wielkie, wieczorne wyjście, jak i w czasie codziennych sytuacji – uwydatniając klasę, bezkompromisowość i świadomość swoich zalet.

Kobiety, które używają perfum marki Gucci podkreślają, że dzięki nim czują się bardziej atrakcyjne i przebojowe. Gucci w swoich kampaniach reklamowych tworzy właśnie taki wizerunek kobiety: panie mają być seksowne, nieprzejednane i dążyć do realizacji zamierzeń. To bez wątpienia jest obraz kobiety, jaki chcemy widzieć we współczesnym świecie.

Zapewne z tego powodu perfumy tej firmy są tak doceniane. Gustowne opakowanie, niebanalny flakonik i prestiż marki sprawiają, że Gucci Guilty to świetny pomysł na podarunek. Z pewnością każda osoba, obdarowana wyjątkową wodą perfumowaną, będzie zadowolona z upominku.

Tags: perfumy, kobiety, ubrania, garderoba, flakonik, mandarynki