JAK PRZEDŁUŻYĆ WŁOSY

Posted on 14/04/2019 7:44am

My kobiety mamy to do siebie, że rzeczywiście ciężko nam dobrać fryzurę, która byłybyśmy zadowolone przez długi czas. Wszyscy fryzjer dobrze wie, że panie umieją nieźle same namieszać sobie na głowie, a później liczą na to, że fryzjer jakoś to wszystko ogarnie.
Stąd też apel do każdej kobiety z osobna, jeśli chcemy zmiany na naszych głowach, czy to w kwestii koloru włosów, czy też ich ogólnego kształtu to zdecydowanie skorzystać z profesjonalne usługi, bo tylko wtedy mamy pewność, że nie poniszczymy włosów. A jeśli chcemy mieć długie i mocne włosy, a naturalne mamy cienkie i przerzedzone włosy to zawsze można zastanowić się nad przedłużaniu włosów - jak przedłużyć włosy? Metod jest sporo. W niektórych zakładach możemy skorzystać z keratynowego przedłużania włosów a w innych z przedłużania włosów na ringi. Zawsze metody przedłużania włosów są dobierane do stanu włosa konkretnej osoby.

Długie włosy w kilka sekundPanie na okładkach ciągle nas zaskakują. Raz ich włosy - szczegóły w podanym źródle - są rude i długie innym razem mają asymetrycznego boba. I choć zdajemy sobie sprawę, że ogromna w tym zasługa stylistów, którzy idealnie dobierają wszelkiego rodzaju treski, peruki, to my płeć piękna, każdego dnia również chciałybyśmy być jak kameleon i mieć możliwość, co chwila zaskakiwać innymi włosami. Dlatego dla nas normalnych śmiertelniczek najlepszym rozwiązaniem jest przedłużanie włosów. Koszt tej usługi nie jest niedostępny i w dodatku są sposoby przedłużania włosów, które możemy wykorzystać w domu, same. Musimy jedynie zainwestować w doczepianą kitkę, czyli koński ogon w kolorze naszych włosów lub w treskę, która zwiększy gęstość naszym włosom. Taka samodzielna przedłużanie włosów nie zniszczy naszych włosów. Można też iść na profesjonalny zabieg przedłużaniem włosów do salonu fryzjerskiego. Ta opcja jest dobre dla osób, które rzeczywiście nie są w stanie zapuścić swoich włosów, a również marzy im się, choć przez moment mieć rzeczywiście długie i gęste, cudowne włosy jak z reklamy. Metod przedłużania fryzjerzy znają od kilku do kilkunastu. Mimo, to przeważnie w jednym salonie włosy przedłużane są na dwa lub trzy sposoby, w zależności od kursów jakie ukończył fryzjer. Dobrze jest rozpytać się pośród znajomych, które przedłużały włosy, czy są zadowolone, bo mimo wszystko przedłużone włosy wymagają większej ilości czasu przy ich pielęgnacji. A najistotniejsze jest to w jaki sposób doczepione włosy zachowują się, kiedy nasze własne stale rosną i czy zawsze, przy każdej metodzie trzeba po zdjęciu doczepów ściąć sporą ilość własnych włosów?