Jak wyglądać pięknie, to o czym musimy pamiętać? Proste pytanie? Nie do końca

Posted on 29/08/2018 2:03pm

Każda kobieta marzy by pięknie się prezentować, nie ma od tego wyjątku. Nawet jak temu zaprzeczy to nie ma co w to zawierzać, gdyż jest to w jakiś sposób podyktowane kulturowo i historycznie. To nie oznacza jednakowoż, że kobieta jest jedynie wartościowa jak ładnie się prezentuje, takie pomysły mogą przychodzić na myśl tylko osobom, które bronią się nadmiernie przed stereotypami które mają związek z płcią.

Tak więc stereotypy powinniśmy porzucić i potwierdzić, iż tak jest, jednocześnie wielu mężczyzn pragnie także po prostu odpowiednio się prezentować, nie ma w tym nic dziwacznego. Jak tego dokonać? No zapewne jest kilka sposobów, więc warto kliknąć.

Dermokosmetyki od Lichtena
Author: Istock.com
Source: Istock.com
Przede wszystkim odpowiedni wygląd. Nic tak nie poprawia naszego wyglądu, jak najlepiej dobrany ciuch. Czasami człowiek, który się nad tym nie zastanawia jest dostrzegany z daleka. Uwaga: jednocześnie nie chodzi o to, by się „stroić”, nie w tym rzecz. Porządnie to znaczy właściwie do okoliczności, do swojego wyglądu, standardowo, na co dzień, czysto, schludnie czyli porządnie. Mimo to, wiele osób o tym zapomina, a jest to widoczne. Tak więc ubiór przede wszystkim. Nie znaczy to też, że należy posiadać jakieś drogie ciuchy.

Nie o to chodzi, schludny ciuch nie musi być drogi. To że w reklamach obserwujemy wspaniałych panów i piękne panie, jak przechadzają po ulicach w pięknych kreacjach, to jedynie taka zagrywka marketingowa. Często te ciuchy są dość drogie, w ogóle niewspółmiernie do swojej wartości. Co jednakże podniesie naszą atrakcyjność w oczach pozostałych osób, zwłaszcza w oczach płci przeciwnej? Z pewnością właściwe kosmetyki.

I tu znów, nie w serwisie chodzi o to, żeby „pryskać” się perfumami na potęgę, gdyż efekt będzie gorszy od planowanego, warto jednakże dobrać jakiś zestaw, aby podkreślić swoją atrakcyjność. I uwaga, tutaj w przeciwieństwie do odzieży typ perfum ma znaczenie.drogeria
Author: East Midtown
Source: http://www.flickr.com
Nie znaczy, iż powinniśmy kupować nie wiadomo, jak kosztowne perfumy, niemniej te niezbyt drogie, niezbyt wyrafinowane czuć na odległość, a jak czuć? Niezbyt dobre. Tak więc przed zakupem powinniśmy poczytać, przyjrzeć się opiniom, wyszukać trochę informacji w necie. A jeśli już się postanowimy ruszajmy na zakupy i tu również najkorzystniej sprawdzić w internecie, wpisując przykładowo wyrażenie w stylu hurtownia kosmetyczna Rzeszów.

Tags: wygląd, Piękne, atrakcyjne, porządny