Jak zatroszczyć się o Twoje włosy?

Posted on 18/08/2017 10:52am

Dbanie o wspaniały wizerunek to w naszych czasach nie tylko pożyteczny zwyczaj, ale także obowiązek. Jesteśmy zobowiązani, by dobrze się prezentować. Czasami wymaga tego od nas wykonywana profesja. Czasem nasi bliscy. A najczęściej to my sami odczuwamy ogromną potrzebę atrakcyjnego wyglądu.
olej arganowy
Author: Wella
Source: http://lokikoki.pl
Dbanie o urodę to szeroki temat, który dzieli się na wiele rozdziałów. Aby w odpowiedni sposób zajmować się każdą częścią ciała nie starczyłoby nam dnia na same zabiegi pielęgnacyjne. Dlatego czasami należy podjąć decyzję, co pielęgnować w pierwszej kolejności. Bardzo często zależy nam ogromnie na fryzurze.

Włosy mogą być doskonałą ozdobą, ale mogą także oszpecić nawet najpiękniejszą buzię. Niewłaściwie zrobiona fryzura, rozdwojone końce, czy widoczne odrosty to tylko kilka podstawowych problemów, z jakimi walczymy codziennie. Nie zawsze mamy czas i możliwość by skorzystać z profesjonalnej pomocy fryzjera, dlatego powinniśmy zainwestować w kilka produktów, które pomogą nam utrzymać w ryzach nasze włosy.

Aby wzmocnić nasze włosy i nadać im blasku oraz życia, należy zacząć stosować argan oil (najlepszy olejek roślinny). Ten cudowny specyfik pomaga nam doskonale odżywić i wygładzić dowolny typ włosów. Olejek posiada też szerokie zastosowanie w pielęgnacji twarzy i całego ciała.

Wiele pań nie radzi sobie z wyborem właściwego odcienia. Może nam w tym pomóc specjalista lub dobra znajoma, która szczerze nam powie, w jakim kolorze będziemy wyglądać najkorzystniej. Robiąc koloryzację w domu, wybierzmy farby najlepszej jakości, takie jak Wella Touch, czy Goldwell Colorance. Są to farby bez amoniaku, które zapewnią piękną i fachową koloryzację. Jeżeli decydujemy się na pasemka, przyda się nam z pewnością specjalny grzebyk do pasemek.
Dobre prostownice do włosów lokikoki są w stanie utrzymać w ryzach niesforne kosmyki i nadać im piękny blask. Jeżeli chcemy zakupić ten sprzęt, pamiętajmy, aby wybierać produkty jedynie pewnych firm. Nie mamy zamiaru przecież zniszczyć swoich włosów.
Mężczyznom zwykle starczają maszynki do strzyżenia i właściwie na tym się kończy ich troska o fryzurę.

Tags: farby, olejek, grzebień, zabiegi