Kamery na kask to niesamowity plan w najlepszej jakości

Posted on 01/10/2018 9:13am

Nie musimy mieć nikogo do nagrań

Jeszcze zupełnie niedawno działo się tak, że kiedy pragnęliśmy zarejestrować jakieś własne kaskaderskie wyczyny, to potrzebowaliśmy kogoś, kto z nami pojechał oraz kto wszystko odpowiednio rejestrował, ale wówczas oglądający nie mógł czuć tego samego co my. Na szczęście to się odmienia, więc obecnie rejestrowanie takich akrobacji jest łatwiejsze, a to dlatego, że nie potrzebujemy już nikogo aby z nami pojechał, a w dodatku jeszcze mamy szansę wszystko nagrywać z naszej perspektywy, przez co oglądający będzie się czuł tak, jakby samodzielnie wypełniał te różne akrobacje.


snowbordzista
Author: Eelke
Source: http://www.flickr.com
Kamery na kask bardzo szybko się instaluje

Gdy lubimy nagrywać wszystkie swoje akrobacje, to trzeba się zastanowić, czy wspaniałym rozwiązaniem dla nas nie okażą się być kamery na kask. Prędko się je mocuje, są niesamowicie lekkie i nie będą nam przeszkadzać podczas wykonywania tych różnych przewrotów, a to powoduje, że szybko nie będziemy pamiętać o ich obecności. Wszystko co będzie przez nie nagrane\zarejestrowane będzie dawało wyraźny oraz jasny obraz, nic nie będzie zamazane, a na dodatek mamy szansę stać się przekonani, że kamera GoPro Black, będzie też niesamowicie wytrzymała na wszystkie nasze upadki, zatem możemy mieć pewność, że nic niedobrego się z nią nie stanie, nawet wtedy jeśli coś nie odbędzie się po naszej myśli - czytaj tu. Takie kamery oferują nam wysoką jakość obrazu, okazują się być bardzo mocne, ale równocześnie niesamowicie przystępne cenowo, zatem każdy ma szansę sobie na nie pozwolić. Takie kamery to odpowiedni pomysł, ponieważ wówczas będziemy mogli ukazać innym co potrafimy, lecz również samodzielnie będziemy mieli szansę podziwiać nasze postępy.


kamera sportowa
Author: Vernon Chan
Source: http://www.flickr.com
Obraz nie będzie zamazany

Musimy powiedzieć, że nawet przy robieniu trudnych ruchów, gdzie wszystko będzie się trzęsło, obraz (projektory LED do firmy) nie będzie rozmazany, więc calutki czas wszystko będzie właściwie widoczne. Co więcej takie kamery zezwalają nam na sporo godzin nagrań, zatem mamy szansę je zabrać nawet na dalekie wyprawy - gdzie najtaniej kupię GoPro Black.

Tags: obraz, wyprawa, akrobacje