Liposukcja brzucha - sprawdź, jeżeli zmagasz się ze zbędnymi kilogramami

Posted on 07/08/2019 7:42am

Walka ze zbędnymi kg jest niełatwą drogą. Nie każdemu się udaje zdobyć wymarzoną, szczupłą sylwetkę. Mimo ćwiczeń oraz diety wciąż nie podobamy się sobie w lustrze. Jeżeli tak jest również w twoim przypadku, warto jest wykorzystać rozwiązania medycyny estetycznej, a jednym z nich jest liposukcja brzucha Kraków.

Na czym polega?
Modelowanie sylwetki
Author: Fotolia
Source: Fotolia
Rozpocznijmy od tego, że liposukcja nie jest zabiegiem, lecz poważną operacją. Nie każda pani ma tego świadomość oraz sądzi, że to najlepsze rozwiązanie ich aktualnych kłopotów. Tak może być, ale należy pamiętać, iż zabieg pozwala pozbyć się tłuszczu, ale nie chroni przed gromadzeniem się następnych komórek tłuszczowych. Ciągle będzie trzeba trzymać dietę i systematycznie ćwiczyć, w przeciwnym razie tłuszcz pojawi się w innych miejscach, a walka z nim będzie znacznie cięższa.

Czym w takim razie jest liposukcja brzucha Kraków? To zabieg odsysania tłuszczu, przeznaczony dla osób, które nie cierpią na przewlekłe schorzenia, na przykład na cukrzycę, dolegliwości układu krążenia lub zaburzenia w krzepnięciu krwi. Należy również mieć mocną, elastyczną skórę i prowadzić zdrowy tryb życia, aby wyeliminować możliwość pojawienia się powikłań. Na kilka godz. przed zrobieniem zabiegu nie można spożywać pokarmów lub pić żadnych płynów. Zabieg przeprowadzany jest w znieczuleniu ogólnym, chyba że odnosi się do mniejszych partii ciała, jednak w przypadku brzucha potrzebna jest narkoza - więcej na Na ciele trzeba robić nacięcia, by włożyć w nie wenflony złączone z urządzeniem odsysającym.

Rurkę przesuwa się pod skórą, aby nie trzeba było robić następnych nacięć oraz przedłużać proces gojenia. Cały zabieg może trwać do sześciu godzin i w jego trakcie odciągane są nawet 4 l tłuszczu. Tydzień po zabiegu trzeba się oszczędzać i zrezygnować z pracy, ponieważ organizm musi wypocząć. Poza tym musimy nosić bielizną uciskową, by ograniczyć powstawanie krwiaków.

Jeśli nie jesteś gotowa na niniejszą operację, możesz wybrać zabiegi kosmetyczne, na przykład modelowanie sylwetki Wrocław - zobacz. Przy zastosowaniu profesjonalnych sprzętów wykonuje się wszelakiego typu masaże i zabiegi laserowe, jakie mogą przynieść tak samo dogodne efekty.

Jeśli chcesz, żeby takie artykuły zostały Ci w głowie na długo, sprawdź witrynę (https://www.sztukaiestetyka.pl/oferta/kosmetyka-profesjonalna/oczyszczanie-twarzy-i-ciala/), do której link jest tutaj. Są tam bardzo analogiczne informacje.

Dobrze jest wypróbować mniej inwazyjne działania, zanim zdecydujemy się na tak poważny krok, by niczego nie żałować.

Tags: dieta, organizm, tłuszcz, zabieg, proces