Na całe szczęście już nie musimy używać brzytwy! Przeczytaj te porady

Posted on 15/12/2018 7:40am

Chociaż tak naprawdę nie wszyscy panowie posiadają bujny zarost - i nawet bez regularnego golenia, to jednakowoż bardzo rzadko można spotkać takiego faceta, który po prostu nie ma jakiegoś zarostu na twarzy. Koncerny trudniące się produkcją golarek naturalnie są z tego powodu mocno uradowane - w końcu stoją za owym biznesem wielkie pieniądze.


maszynki do golenia
Author: East Midtown
Source: http://www.flickr.com
Ciekawostka: choć brzytwa tak jakby już dawno temu odeszła w zapomnienie, to jednak Daniel Craig, czyli nowy Bond, tak jakby spowodował, że ich sprzedaż znacznie urosła. Z jakiego powodu? Po prostu golił się za pomocą brzytwy w jednym z filmów. A to na pewno pokazuje wielką potęgę reklamy - zresztą takowa reklama jest genialna, ponieważ co prawda było to niezamierzone, trudno mówić o tak zwanym lokowaniu produktu, ale mimo wszystko najzwyklejsza scena sprawiła, że miliony fanów Bonda zapragnęło golić się brzytwą. Zatem firmy trudniące się produkcją zwykłych żyletek, tak jakby straciły znaczne pieniądze. Dobrze, ale pomyślmy, która golarka jest najlepsza.

Tak naprawdę różne są guściki, lecz można powiedzieć, że konserwatyzm rządzi - czyli strzałem w dziesiątkę jest kupno zwykłej golarki. Bo niby kto powiedział, iż zwykła jak tradycyjna golarka nie jest w porządku? Tradycja jest bardzo istotna, zatem jeżeli pragniemy kupić akcesoria potrzebne do golenia, zwracajmy szczególną uwagę na te tradycyjne golarki. Chociaż jak to zostało już wcześniej wspomniane, są różne upodobania - trzeba umieć je niejako akceptować, a będzie w porządku.

Należy również tak jakby przypomnieć niektórym, że jeżeli w grę wchodzą nieco solidniejsze maszynki, to na pewno bardzo dobrym miejscem na ich kupno jest sklep internetowy. Można śmiało powiedzieć, iż chociaż często polscy faceci niejako stronią od Sieci, zakupów internetowych, to jednakowoż nie można zakładać, że to coś niewskazanego. Czyli jeżeli ktoś na serio rozmyśla gdzie kupić maszynkę na żyletki, powinien rozejrzeć się po Sieci - bez dwóch zdań trafi na perfekcyjną maszynkę, to jest na 100% pewne. W żadnym przypadku nie uważajmy, iż typowa golarka wcale nie może służyć nam przez dłuższy czas. Wiadomo - dzisiaj tak jakby rządzi na świecie wszechobecna tandeta, ale nie dajmy się owemu krzywdzącemu trendowi.

Tags: twarz, Mężczyźni, pieniądze, firmy, tradycja, sklep, zakup, Polacy, pomocy, zarost