Nie podoba ci się fryzura? Nowe odkrycia zaradzą twoim problemom!

Posted on 22/06/2018 12:13am

Lśniące i miękkie kędziory to wizytówka każdej dbającej o siebie kobiety. Nie wspominając w ogóle o tym, iż zdrowe włosy o wiele łatwiej się rozczesują i umożliwiają rozmaite special effects.


W jaki sposób taki wynik osiągnąć?


W tym momencie techniki i środki wykorzystywane w salonach fryzjerskich to wyższy szczebel wtajemniczenia. Są skutkiem nowoczesnej kosmetologii, opierającej się na wynikach badań z różnych specjalizacji. Dzięki temu możemy mieć pewność, że oferowane nam zabiegi są bezpieczne i oddziałują nie tylko na wygląd naszej fryzury, ale i kondycję włosów. Na przykład od paru lat często stosowana jest keratyna do prostowania włosów. Tenże kosmetyk pochodzenia organicznego posiada atoli przede wszystkim oddziaływanie lecznicze, jako że stymuluje strukturę włosa, odbudowuje go i zamyka łuski włosowe (dobra keratyna do prostowania włosów). Efekt prostowania włosów keratyną wydaje się swego rodzaju skutkiem dodatkowym, chociaż niesłychanie pożądanym i - przy należytej pielęgnacji - długookresowym. Przedstawia skutkiem tego doskonałą alternatywę zarówno dla trwałej ondulacji, jak i również dla częstego prasowania włosów prostownicą.
Pokój
Author: Emily May
Source: http://www.flickr.com
http://keratinpolska.com/organic-curl-systems/


Keratyna działa jednak nie tylko przez prostowanie. Od pewnego czasu w renomowanych gabinetach kosmetycznych da się uskutecznić keratynowe kręcenie włosów, jakie jest dla nich pod każdym względem bezpieczne, a co więcej wartościowe z uwagi na zastosowanie keratyny . Operacje keratynowe są specjalistyczne, a sam kosmetyk jest raczej drogi.


Oba te elementy oddziałują na cenę samego zabiegu, ale niech nas ona nie odstrasza. Zwłaszcza jeśli nasze kędziory są zniszczone, obciążone bądź niesforne. Wzmocnienie ich keratyną przyniesie wspaniałe efekty, zauważalne nie tylko na zewnątrz.

Tags: efekty, produkt, wiek, pan