Nowe ekologiczne kosmetyki do pielęgnacji oczu

Posted on 16/07/2019 6:38am

Jesteś jedną z wielu kobiet, które mają dość trucia swojego organizmu nie jedynie od wewnątrz, ale również od zewnątrz? Czy twoja skóra nie akceptuje wypchanych substancjami chemicznymi kosmetyków? Możesz kompletnie przestać używać chociażby pomadki do ust? Na sto procent nie, a my się z tobą zgadzamy.


Na szczęście na krajowym rynku kosmetyków znajdziesz dosyć liczną obecnie gamę kosmetyków ekologicznych, które w swoim składzie nie posiadają większej ilości chemicznie wytwarzanych związków, a jak najwięcej produktów ekologicznych, czyli dostępnych w przyrodzie.
rozwiązanie


Jeśli chodzi o kobiece ciało, najmocniej narażone na niebezpieczne funkcjonowanie kosmetyków „chemicznych” są powieki, usta i skóra twej twarzy. Liczne wyniki badań przekonują, że używając każdego dnia kosmetyki zawierające w swym składzie choćby niewielkie ilości tlenków siarki, twoja skóra będzie starzeć się prawie cztery razy szybciej. To właśnie stosowanie kosmetyków nieekologicznych, a zawierających mnóstwo związków czynnych w swoim składzie powoduje taki efekt. Mimo nakładania ton kremów na zmarszczki, nie usuniesz ich. Najbardziej narażone na postarzające wyniki działania chemicznych kosmetyków jest skóra naokoło twych oczu.

Jeżeli masz ochotę dowiedzieć się więcej materiałów na ten wątek, to użyj informacji (http://www.znam.swidnica.pl/produkty/myjnie_automatyczne.html), na której są podobne treści - po prostu kliknij ten link!

W ofercie firmy Bielenda można zobaczyć od paru tygodni specjalną edycję kremu do powiek na dzień oraz noc. W reklamie pani zarzeka się, iż produkt posiada stu procentowe działanie i odczuwalny rezultat już po kilku dniach, jaki będzie trwał nawet do sześciu miesięcy.

Kiedy dowiesz się o zawierającej interesującą Ciebie treść nowej witrynie, to w pierwszej kolejności zweryfikuj info (www.kelis.com.pl/) odnośnie źródeł, z których czerpie ona dane.

Nie zdążyliśmy jeszcze szansy przetestować kremu w działaniu, ale jesteśmy właśnie w pierwszej fazie testów. Kolejnym produktem, jaki mamy plan wziąć dla ciebie pod lupę to naturalne kredki do oczu (naturalne kredki do oczu od couleurcaramel) firmy Maybelline, z najnowszej linii „natural effect”.
Te kredki nie jedynie idealnie uwydatniają twoje fenomenalne oczy, ale także troszczą się o stan skóry powiek. To są najnowsze bio kosmetyki, wiecej o bio kosmetykach jakie dla was przetestujemy.


Nie dawaj za wygraną sztucznym kosmetykom, które szkodzą twojemu ciału. Nie czekaj ze zmianą swych starych kosmetyków na bio kosmetyki. Twoja skóra zasługuje na szacunek.

Tags: oczy, ciało, ciała