Panie najczęściej chcą tego, czego nie mogą mieć - właścicielki loków pragną posiadać proste włosy i na odwrót

Posted on 08/01/2019 7:37am

Tak to dziwnie jest z kobietami, że zwykle chcą tego, czego nie mieć nie mogą. Azjatki czy Afrykanki śnią o białej cerze, a Europejki częste chodzą na solarium, aby mieć bardziej opaloną skórę.


prostowanie włosów
Source: pixabay


Suknia ślubna z sieciówki: żakiet i spódnica
Author: abcslubu.pl 
Source: abcslubu.pl


Kobieta
Author: blur95
Source: http://www.flickr.com
To samo tyczy się włosów.


Zapewne niejedna dama, która posiada proste włosy marzy o lokach. A takie, które mają świderki jak u aniołków, narzekają na swoje loki i marzą o prostych włosach. Dlatego zamawiają zazwyczaj prostownice. W przeszłości, zabieg tego typu nie był uważany za zbyt dobry dla włosów. Jednak dziś, urządzenia te są już o wiele delikatniejsze. Ważne wydaje się być jednak to, by stosować się do czasu, który jest zaznaczony na opakowaniu. Zbyt długie trzymanie loków w prostownicy może niekorzystnie wpłynąć na zdrowie włosów. Prostowanie włosów to procedura, którą jesteśmy w stanie zrobić także w salonie fryzjerskim. Nie będziemy zobligowane wówczas codziennie rano budzić się skoro świt, by prostować swe loki. Zabieg ten jest całkowicie bezpieczny dla naszych loków i robi go profesjonalista. Dzięki temu będziemy pewni, że włosy nie zostaną zniszczone. Z reguły zabiegowi temu towarzyszy nakładanie odpowiednich preparatów, które wnikają wgłąb włosów i wzmacniają je.


Zabieg taki wystarcza na kilka tygodni, zatem dama przez pewien czas będzie w stanie zachwycać perfekcyjną fryzurą, która urzeknie wszystkich bliskich. Istotne jest to, ażeby włosy myć tak, jak zaleci nam fryzjer. Nie powinniśmy też zapominać o zakupie dobrej odżywki.

Tags: sprzęt, preparat, loki