Praktyczne i jednocześnie ekskluzywne – czyli perfumy, które wszystkim się spodobają

Posted on 29/09/2018 11:15am

Pomysł na upominek, który zawsze się sprawdza? Perfumy! Jak z szerokiej oferty rynkowej wytypować te najlepsze, przeznaczone i dla kobiet, i dla mężczyzn? Perfumy świetnie sprawdzają się jako podarunek dla każdego i na każdą okazję – na imieniny czy pod choinkę. Taki stylowy i funkcjonalny kosmetyk nada się dla mamy i koleżanki, żony lub męża, brata czy ojca. Z bogatej palety możliwości, trudno jednakże wytypować najlepszy kosmetyk.

Perfumy
Author: Jimmy Baikovicius
Source: http://www.flickr.com
Uniwersalnym rozwiązaniem jest wybór kosmetyków rodzaju unisex, czyli odpowiednich dla pań i panów, o delikatnej, neutralnej woni. Zapachy unisex Calvin Klein dostępne są także na polskim rynku. Nienatarczywa woda toaletowa „One” kosztuje, w zależności od sklepu, od 70 złotych do ponad 100 zł. Zapachy (angelove.pl/) unisex Calvin Klein można kupić w sklepach internetowych i drogeriach - sprawdź ceny na rynku dostępne są także zapachy unisex Dolce Gabbana, zapachy unisex Hermes i zapachy unisex Montale Paris. Kosmetyki różnią się ceną, ale łączy je subtelna woń i ekskluzywne opakowanie. To nadal mało powszechne linie zapachowe w kraju najłatwiejkupić w sklepach online. Zapachy unisex Dolce Gabbana posiadają energetyzujące, roślinne nuty – z paproci, bergamotki i imbiru. Za flakonik o pojemności sto ml wydamy ok. 120 zł - .


Zapachy unisex Hermes również charakteryzuje świeża nuta. Ich bazę tworzą morska bryza i sandałowiec.Z kolei zapachy unisex Montale Paris stawiają na tajemniczą aurę. Bazują na owocach cytrusowych i sandałowcu. Zapachy unisex Montale Paris to już finansowo wysoki pułap. Za flakonik o pojemności 100 ml wydamy ok. 250 złotych.

Delikatne, ale eleganckie perfumy rodzaju unisex to znakomita propozycja upominku dla najbliższej osoby. Na te unikalne zapachy warto zwrócić również uwagę, jeżeli poszukujemy czegoś dla siebie. Unikalne perfumy niezawodnie wyróżnią nas spośród innych, to zatem znakomita oferta dla osób, które nie lubią mocnych woni, ale z drugiej strony, lubią też nietuzinkowe kosmetyki.

Tags: kosmetyki, prezent, woda toaletowa, Flakon