Przyszłość już w chwili obecnej rozpościera przed nami swoje zdrowe i funkcjonalne wyjścia. Bidon z filtrem węglowym to innowacyjny wyrób dla każdego!

Posted on 17/01/2018 1:29pm

W latach nowoczesnych pomysłów naprzeciw wymaganiom turystów i podróżników, a też sportowców i reszty ludzi wychodzi eko technologia. Jeszcze kilka lat temu nikt nie wyobrażał sobie, że będzie można bez zmartwień napić się wody z rzeki, jeziora, czy strumienia. Aktualnie jest to w zupełności możliwe dzięki rozwojowi techniki, a co najważniejsze jest to naturalne.

Bidon
Author: Incase
Source: http://www.flickr.com
Rozwiązaniem, które zapewnia zdrowe spożywanie wody jest bidon z filtrem węglowym. To za jego sprawą nie trzeba już kupować wody ze sklepu, gdyż ta w kranie w domu, czy w trakcie podróży ta z jeziora, czy rzeki może tak samo zaspokoić nasze pragnienie. Specjalne butelki z filtrem przy odpowiednim używaniu mogą wystarczyć nawet na kilka lat. Jedyną rzeczą, jaką należy w nich wymieniać, to filtry węglowe, które (zależnie od producenta) po około pół roku, lub po przelaniu 100-150 litrów wody są do wymiany.



Bidon z filtrem węglowym jest akcesorium wielokrotnego użycia. Jest stworzony z dużej jakości plastiku, bez dodatku biosfenolu A, PCV i ftalanów. Reguła pracy osadzonego w środku butelki filtra węglowego jest łatwa – woda przelatuje przez naładowaną dodatnio powierzchnię filtrującą, a ujemne jony zanieczyszczeń są wychwytywane i zaciągane do powierzchni granulek węgla. Tego typu filtry węglowe mają obowiązek spełniać normy międzynarodowe dotyczące niwelowania zanieczyszczeń organicznych oraz woni i smaku chloru w zwykłej wodzie z kranu.
Aktualnie setki tysięcy osób z dużym sukcesem korzysta z bidonów z takim rodzajem filtrowania. Dzięki prostocie stosowania, ekologicznej i wyczuwalnej skuteczności działania oraz praktyczności coraz więcej ludzi je kupuje. To iście ekologiczna i ekonomiczna odpowiedź dla butelkowanej wody ze sklepu. Bidon z filtrem węglowym to najbardziej innowacyjny trend polecany dla każdego, komu nie jest obojętna przyroda i zdrowie.

Wodę z tej butelki można natychmiast po nalaniu spożyć, gdyż filtr węglowy pracuje ekspresowo. Media i ludzie coraz więcej mówią o rewolucji w mobilnej filtracji wody. Dzięki takiemu wyjściu wytwarzamy mniejszą ilość odpadów, mamy mniej kosztowną i również dobrej jakości alternatywę, którą mamy możliwość każdorazowo zabrać ze sobą i napełnić.

Tags: PCV, woda, jezioro, sklep, chlor