W jaki sposób utworzyć paznokcie z gradientem!

Posted on 21/10/2018 7:19am

Nadszedł moment andrzejkowych i sylwestrowych imprez. Potrzebujesz w tym czasie pomysłu na bardzo szybką stylizację włosów, paznokci i makijaż. My napiszemy ci jak wykonać cieniowane paznokcie. Trzeba jedynie uzbroić się w sporo cierpliwości i czas do ćwiczeń.

Zadbane paznokcie
Author: Romina Campos
Source: http://www.flickr.com
Nim zaczniesz pracę zadecyduj jakie dwa-trzy kolory pragniesz na paznokcie nanieść. Następnie znajdź sobie gąbkę, którą podzielisz na tyle części, ile kolorów chcesz użyć. Potrzebny będzie również zmywacz do paznokci i wacik, w razie chybionych prób – nie od razu wszak Rzym zbudowano – zmyjesz nim lakier.Nim rozpoczniesz działanie dokładnie oczyść dłonie. Zalecamy zrobić sobie dokładny peeling który usunie martwy naskórek, którym masujemy dłonie do momentu ziarenka zaczną się same z nich osypywać. W następnej kolejności płuczemy i osuszamy dłonie i dodajemy nań grubą warstwę dobrego mocno nawilżającego masła do ciała, albo gęstszego balsamu. Zakładamy na nią rękawiczki (takie jak te do farbowania włosów), i trzymamy tak dłonie przez 15 minut. Możemy obejrzeć wtedy swój ulubiony kabaret i zrelaksować się.

Po zakończeniu czasu zdejmujemy rękawiczki, ściągamy pozostałości balsamu, albo wcieramy w skórę dłoni. Są przygotowane do zdobienia paznokci! Potraktuj tylko płytki paznokci zmywaczem, żeby zmyć z nich tłusty film, który mógł pozostawić balsam. Nałóż cienką warstewkę bezbarwnej odżywki do paznokci. W tym momencie można rozpoczynać pracę nad kolorkami. Cieniowane paznokcie (www.bonjournails.pl/) wyglądają pięknie, jak tęcza. Przepis na działanie w kierunku zrobienia ombre paznokci znajdziesz na stronie . Zalecamy połączyć je z pielęgnacją dłoni – zrobisz piorunujące wrażenie na osobach, które przywitasz podając rękę!

Tags: paznokcie, dłonie, Lakier, zdobienie paznokci, malowanie paznokci