Zabiegi, jakim powinna poddać się kobieta, kiedy chce zwiększać swoje doznania seksualne.

Posted on 12/03/2019 7:42am

Kobiety znacznie odważniej mówią o tym, jak ważne jest dla nich to, aby odczuwać przyjemność ze zbliżeń seksualnych. I nie chodzi w takim przypadku wcale o panie w młodym wieku. Również albowiem kobietom starszym na tym zależy. W związku z tym pojawia się sporo newsów związanych z tym, co panie moją okazję robić, by poprawić jakość życia erotycznego.


kobieta w ciąży
Author: Euan De Leon
Source: http://www.flickr.com
Poza ściśle psychologicznymi wskazówkami, typu chociażby terapia, kobiety mogą decydować się na zabiegi, którym powinna poddawać się kobieta, kiedy będzie chciała zwiększać swoje doznania podczas uprawiania stosunków seksualnych. Oczywiście, powinny mieć na względzie to, aby skorzystać ze świadczeń doświadczonego ginekologa. Kiedy zabieg zostanie przeprowadzony w specjalistycznej klinice to nie będzie żadnego zagrożenia dla ich stanu zdrowotnego. Zamiast tego będą miały szansę cieszyć się bogatym życiem erotycznym. A to świetnie odbije się na ich prywatnej ocenie własnej osoby a także na relacjach z partnerem.
Jednym z takich zabiegów jest waginoplastyka, a więc plastyka pochwy (estetyka-intymna.pl/ginekologia-plastyczna/plastyka-warg-sromowych.html). Jest ona znacznie bardziej popularna, a powodów tego jest parę.

Czy omawiane problemy Cię intrygują? Raźno więc kliknij tu - ta wiarygodna treść bez wątpienia również niezwykle Cię zaciekawi.

Kobiety chcą czerpać z seksu więcej przyjemności. Zabieg taki oddziałuje także doskonale na kobiecą sferę psychiczną. Plastyka pochwy zwęzi wejście do pochwy, co spowoduje, iż kobiety, które uprzednio urodziły mogą po raz kolejny cieszyć się seksem. Jest to tym ważniejsze, że nadal rodzenie siłami natury w wielu polskich placówkach zdrowia wiąże się z rutynowym nacięciem krocza. To z kolei rozciąga tkanki i powoduje dyskomfort w trakcie zbliżeń. Jeśli więc nie ma żadnych przeciwwskazań to kobieta powinna się poddać temu zabiegowi. Po wykonaniu waginoplastyki panie mają szansę cieszyć się przyjemnością w trakcie stosunków.


para
Author: pasiv/agresiv
Source: http://www.flickr.com
W dodatku, badania wskazują, że oddziałuje to korzystnie na obojga partnerów. Plastyka pochwy, jak każdy zabieg niesie też ze sobą ryzyko powikłań, aczkolwiek nie przydarzają się one często. Skutki niepożądane to: sinienie skóry krocza, obrzęki, krwawienia, bóle, infekcja, zgrubienia podskórne, przerost blizny, zakrzepica żylna, czy zaburzenia czucia w zoperowanej okolicy (zobacz szczegóły). Z tego względu tak znaczące jest kategoryczne przestrzeganie higieny zaraz po plastyce waginy a także całkowite dostosowanie się do zaleceń ginekologa.

Tags: seks, zabiegi