Zadbaj o paznokcie, czyli elegancki manicure na ślub

Posted on 02/10/2018 7:16am

Ślub bierze się tylko raz. Tak mówią. Dlatego też powinnyśmy zrobić wszystko by się do tego uroczystego dnia odpowiednio przygotować. Sen z powiek panny młodej spędza gównie suknia, potem wygląd przyszłego męża i prawidłowe rozsadzenie gości. Wokół głowy chodzą myśli o fryzurze dobranej do sukienki, weselu. Jak to całość dograć i żeby ceremonia poszła tak jak się zaplanowało. W ferworze przygotowań nie zapomnijmy o małym, ale jakże ważnym szczególe: paznokciach. Nie ma nic bardziej kłopotliwego niż chwila, w której prawie już mąż ma włożyć obrączkę swojej wybrance, a jego oczom ukazuje się niechlujny paznokieć.


Salon piękności
Author: Special Olympics Connaught
Source: http://www.flickr.com
Dlatego drogie Panie, aby uniknąć niewygodnych wypadków należy przed czasem pomyśleć o odpowiednim manicure. Wizyta u kosmetyczki stanie się najlepszym lekarstwem dla kobiet, które pragną aby ten dzień był perfekcyjny w każdym calu. Zwykle proponowane jest kilka rozwiązań, spośród których specjalistka wybierze odpowiednie uwzględniając stan naszych paznokci.

Paznokcie żelowe zalecane są Paniom, którym natura poskąpiła regularnych paznokci. Profilowanie paznokci taką metodą pozwala na ich przedłużenie, korektę ich kształtu, a także polepszenie ich wytrzymałości. Dzięki tym zabiegom, lakier nie będzie już odpryskiwał, a paznokcie będą rzadziej się łamały. Więcej w tym temacie znajdziesz tu: sprawdzona alterna.

Salon urody
Author: Special Olympics Connaught
Source: http://www.flickr.com
Tipsy, czyli potocznie sztuczne paznokcie. Wykonywane są ze syntetycznej nakładki pozorującej paznokieć, którą później nakleja się na płytkę paznokcia. Mogą być akrylowe lub żelowe. Dla utrzymania dobrego wyglądu powinno się je korygować co 3 tygodnie. Poprawnie zrobiony zabieg nakładania i zdejmowania tipsów nie uszkodzi paznokcia. Dobiera się je do naturalnej barwy paznokcia. Stosowanie tipsów jest wskazane kobietom, których paznokcie mają nieregularny kształt. Coś dla zaciekawionych: nowy link.

Jeżeli jednak nie chcemy za bardzo ingerować w wygląd swoich paznokci lub są one w całkiem dobrym stanie i nie chcemy ich zmieniać, zdecydujmy się na manicure hybrydowy. Jest to położenie na paznokciu paru warstw lakieru i po czym następuje utwardzenie lampą UV. Lakier do paznokci (https://bonjournails.pl/lakiery-do-paznokci-indigo) ten należy zmyć po trzech tygodniach w salonie piękności. Dzięki temu zabiegowi, paznokcie wyglądają naturalnie non stop, lakier hybrydowy Natalia Siwiec (https://bonjournails.pl/lakiery-hybrydowe-natalia-siwiec-indigo) nie kruszy się, a poza tym są zdrowsze niż po zastosowaniu chemicznych trików. Kobiet zadowolonych ze stanu swoich paznokci jest jak na lekarstwo, jednak dzięki współczesnym sposobom możemy zrobić bardzo dużo, aby w dniu naszego ślubu, prezentowały się wspaniale.

Tags: paznokcie, ślub, Lakier, zabieg